נעים מאוד! אני יעל זמפט, נגועה קשות בחיידק הנסיעות

ואני כאן כדי לחסוך לך המון זמן (וכסף) בתכנון החופשה הבאה שלך.
לאורך השנים טיילתי המון, מספר פעמים בשנה עליתי על מטוס ויצאתי להרפתקה חדשה ביעד רחוק או קרוב, כשנסיעות לארצות הברית מככבות בראש הרשימה. תמיד תכננתי את המסלולים, חקרתי את היעד, בדקתי איפה כדאי לטייל ומה כדאי לעשות, הכנתי מפות, הזמנתי טיסות, בחרתי את בתי המלון המתאימים לסגנון החופשה, מצאתי ושיבצתי את החוויות והאטרקציות אותן ארצה לחוות, המסעדות בהן ארצה לאכול, אפילו כאלו שחזרתי אליהן שוב כי היו כ"כ מוצלחות.

תכנון טיול מעולה כלל הרבה פעמים הזמנת כרטיסים להופעות מוזיקה חיה של להקות רוק, מחזות זמר והצגות. אטרקציות שרציתי לחוות ולקחת את המשפחה. תכנון של טיול משפחתי שונה מאוד מתכנון טיול זוגי. בטיול משפחתי שמתי דגש גם על חברת תעופה שכדאי לטוס איתה, איפה כדאי לשבת במטוס, הרכב הדרוש להרכב שלנו או רכב עם נהג או הסעה מיוחדת.
תמיד אהבתי תכנון של חופשות -חופשה משפחתית (בהרכב מצומצם או כולל המשפחה המורחבת), חופשה זוגית ואפילו טיולים עצמאיים שלי לבד.
המשפחה והחברים שתכננו חופשות לארצות הברית, תמיד פנו אלי בשאלות ביודעם שאני הכתובת הנכונה לתשובות, ומה שלא אדע לשלוף, אחקור ואבדוק עד לקבלת התשובה הנכונה ביותר עבור החופשה המיוחדת שלהם. אז לאחר שנים של טיולים עצמאיים בעולם, תכנון טיולים, חופשות וקרוזים, עבורי ועבור הקרובים לי, החלטתי לחלוק את הניסיון הרב שצברתי ואת אהבתי לטיולים וחוויות, הלכתי ללמוד באופן מקצועי באוניברסיטה  ולהתמקצע כיועצת תיירות והפכתי את התשוקה למקצוע – סוכנת נסיעות ומתכננת טיולים מקצועית. 

סיימתי בהצטיינות קורס יועצי נסיעות והקמתי את "יעל ולטייל" טיולים בהתאמה אישית

בחרתי להתמקד בתכנון טיולים בארצות הברית בשל אהבתי וההיכרות המעמיקה עם המדינה כך ששם הערך שלי הכי גבוה.

ביקרתי בארה"ב עשרות פעמים על חלקיה השונים, לבד, בזוג, עם ילדים ובהרכבים אחרים. אני מכירה את הדרכים, את צורת הנהיגה, ההתנהלות, למה צריך לשים לב כשבוחרים בית מלון או רכב, את החנויות שכדאי לעצור בהן, כמה טיפ נהוג לתת ולמי, מה המשמעות של המרחקים בין עיר לעיר ולמה לא רצוי לדלג על כל המדינה הענקית הזאת כדי לנסות לבלוע את כולה בבת אחת.

כשף-קונדיטור ומישהי שעסקה באוכל במהלך שנים רבות, אחת החוויות החשובות ביותר בעיני היא האוכל המקומי והמסעדות. גם ה-פאסט פוד, וגם היוקרתיות.
אני מנסה, טועמת ויודעת להמליץ גם הלאה.

בכל מקום שביקרתי בו אני אוהבת לחוות את היעדים המקובלים אבל גם "ללכת לאיבוד" ולהגיע למקומות לא מתויירים ולא ידועים. אני אוהבת למצוא את המסעדות של המקומיים ולדעת שאני בין הבודדים שחוו אותה.

תפריט נגישות