כשאני ניגשת לתכנון חופשה בחו"ל, חופשה בארה"ב או חופשה באירופה, אני יודעת שיש משמעות גדולה לשאלות שאשאל כאשר אתכנן עבורך את החופשה שמתאימה ביותר לצרכייך. למשל – סוג החופשה – חופשה משפחתית או חופשה זוגית, מי יהיו הנוסעות והנוסעים, גיל, מועד החופשה, איזה סגנון, העדפות, מגבלות ועוד פרטים הצפויים להשפיע.

הגיע הזמן להשקיע בחופשה זוגית בחו"ל. חופשה שהיא הזמן הבלעדי שלכם או שלכן.

תכנון חופשה זוגית בדרך כלל יכלול מלון במיקום מעולה, חדר מפנק, כרטיסים להצגה או כרטיסים להופעה, כרטיסים לתערוכה מיוחדת, הזמנת מקומות במסעדות נחשקות לארוחה משובחת, סיורי אוכל קולינריים בחו"ל, סיורי גרפיטי, ביקור ביקב, טעימות יין, או חוויה משותפת בקורס בישול.

תכנון חופשה זוגית, זה הזמן בשבילי לעוף ולמצוא עבורך את החוויות שישארו צרובים בזיכרון. חוויות שיגרמו לך לחייך, ולרצות חופשה נוספת.

תנו לי לתכנן חופשה חד פעמית, מותאמת ומיוחדת.

טיול משפחתי הוא טיול הדורש עבודת הכנה מקיפה ולפעמים מאתגרת. תכנון קפדני של היעדים, תכנון מסלול, נסיעות ומעברים, הזמנת כרטיסים וכניסות לאתרים. בדיקת שעות פתיחה של אטרקציות, מוזיאונים ופארקים. תכנון מרחקי הנסיעה בין יעד ליעד ומה ניתן לעשות בדרך.

בחירת המלון, הדירה, או הרכב המתאים הם קריטיים להצלחת הטיול המשפחתי. יש צורך לשלב בין רצונות המשתתפות והמשתתפים תוך התחשבות במגבלות ובגיל – ילדים, נוער, מבוגרים, גיל שלישי.

כדי להצליח לצאת לטיול ממנו תחזרו עמוסי חוויות טובות ומרוצים, במינימום מאמץ ומקסימום הנאה, אני כאן לתכנן עבורכם את חופשת החלומות האידיאלית.

טיול בת מצווה או טיול בר מצווה מתמקד כולו בילדה או בילד. טיול בת / בר מצווה הוא חוויה שנשארת צרובה בזיכרון ובדרך כלל מגבשת מאוד את המשפחה.

בתכנון טיול בת / בר מצווה אבדוק, מה הציפיות מהטיול, מה ירצו לראות, מה ירצו לחוות, איפה ירצו לבקר. האם משחק ספורטיבי כלשהו יתאים כגון : משחק כדורגל של הליגות הטובות בעולם, כדורסל או בכלל בייסבול.

פארק שעשועים, פארק מים, שייט, טיולי טבע, טיולי שופינג, הופעות, הצגות ואולי גם וגם וגם.

לאחר מכן, אבדוק את ציפיות והעדפות ההורים ואבנה חופשה שתתאים בדיוק, חופשה שממנה תחזרו עמוסי חוויות ועם חיוך על הפנים.

קבוצה של אנשים היוצאים לטיול משותף זה אתגר שאני מאוד אוהבת. תכנון חופשת חברים הוא תכנון שמשלב בתוכו העדפות שונות, אהבות ורצונות מגוונים.

לקבוצה של זוגות, חברים, חברות או קבוצה משולבת אבנה חופשה שתאפשר לכל זוג או פרט להגשים את הרצונות שלה ושלו, יחד עם יצירת חוויות משותפות, מצחיקות או מלהיבות שיחזקו את הקשר והחברות.

חופשה של הנאה וצבירת זיכרונות שהם הפוקוס, רגעים עבור כל אחד ואחת בנפרד ועבור כל הקבוצה יחד.

תכנון טיול לגיל השלישי הוא תכנון טיול מיוחד עבור מי שכבר חוו דבר או טיול אחד בחיים. כבר ראו עולם ויודעים בדיוק מה יתאים היום, למדו לקחת את הזמן ולטייל בקצב נעים, להנות מכל רגע ולא לרוץ.

בית המלון או מקום הלינה צריכים להיות במיקום מרכזי עם חדר נוח, כרטיסים להצגות או הופעות מוזיקה, ריקוד או מחזות זמר. הזמנת מקומות למסעדות משובחות, סיור אוכל קולינרי, סיור גרפיטי וסיורי תרבות אחרים, טעימות אוכל ויין ועוד.

תכנון טיול לגימלאים או גימלאיות נבנה בדגש על נגישות, חוויות מותאמות גיל מתוך הבנה וניסיון רב בנסיעות לגיל השלישי, תוך התחשבות בכך שיש מבוגרים שזזים בקצב שלא יבייש טיול בר מצווה.

תכנון טיול או חופשה לשומרי מסורת יתמקד בצרכים ובציפיות שלך.

היום ניתן למצוא בארה"ב ובאירופה מגוון מסעדות כשרות, תכנון הטיול יכלול מסעדות ומעדניות כשרות, סופרים עם מדפים כשרים ויחסוך את הצורך לחפש איפה לאכול או לרכוש אוכל.

בתכנון חופשה של שומרי מסורת אני לוקחת בחשבון כי מקום הלינה בעיקר בשבת צריך להיות בקרבת בית כנסת או בית חב"ד, ושניתן להכין את האוכל באופן עצמאי בבית המלון או בדירה.

אתאים את בית המלון לאזור ולאטרקציות סביב כך שיתאימו למנוחה בשבת ונתכנן פעילויות בהתאם.  החופשה הבאה שלכם תהיה כשרה ונהדרת.

תפריט נגישות